Egebiltek Elektronik

 

Hakkımızda


Biz Kimiz

HAKKIMIZDA
VİZYON
MİSYON
HAKKIMIZDA

 

Egebiltek özel ve kamu kuruluşlarına, akıllı kartlar,  kart okuyucular, kart yazıcılar, sarf malzemeleri satışı ile teknik destek ve özel projeler konusunda ürün ve hizmet sağlamaktadır. Geniş bir ürün portföyü ile Akıllı Kartlar, Plastik Kartlar, kart aksesuarları, Kart Baskı Makineleri, Sarf Malzemeleri,  Kartlı Geçiş Sistemleri, Turnike – Bariyer Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri konularında faaliyet gösteren Egebiltek ayrıca proje bazında anahtar teslimi okul otomasyon ve E- Kampüs çözümleri sunmaktadır.  PVC ve akıllı kartlarının basımı konusunda yüksek kapasiteli bir üretim merkezine sahip olan firmamızda müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet çalışma prensibi olarak belirlenmiştir.

VİZYON
MİSYON

 Değerlerimiz
  • Müşterilerimiz Velinimetimizdir; Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. 
  • Gizlilik ve Güvenilirlik; Elde ettiğimiz bilgileri, kanun ve şirket prensipleri doğrultusunda koruyarak, müşterilerimiz için güvenilir bir sırdaş olmak.
  • Takım Ruhu; Çalışma arkadaşlarımız müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla, bütünlük ve uyum içinde çıkar çatışmalarından uzak bir iş anlayışıyla çalışmak.
  • Kalite; Yaptığımız işlerin farkında olarak, bizden istenileni zamanında, dünya standartları kalitesinde ve çevreye duyarlı bir şekilde üretmek.

AVANTAJLARIMIZ

Hızlı


Egebiltek ile işbirliği yapmak, kargolarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini garanti eder.

Destek


Size, üretimin tüm aşamasını takip etme fırsatı veren kontrol panelimiz ile  7/24 destek sağlıyoruz.

Güvenlik


Tüm müşterilerimize en yüksek güvenlik seviyesinde profesyonel baskı hizmetleri sunuyoruz.

Ekonomik


Piyasadaki en düşük fiyatlara sahibiz ve işinize uygun ekonomik çözümler sunuyoruz.

10 +

Yıllık Tecrübe

10000 +

Mutlu Müşteri

10.000.000 +

Yıllık Kart Kapasitesi

100%

Müşteri Memnuniyeti


POLİTİKALARIMIZ

ISO 9001


Kalite Yönetimi

 

Egebiltek; Sağladığı ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemini oluşturmayı, ürün ve üretim kalitesini kapsayan tüm süreçlerde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini etkin olarak uygulamayı hedeflemiştir.

ISO 27001


Bilgi Güvenliği Yönetimi 

 

Egebiltek yönetimi, müşteri bilgilerinin güvenliğini sağlamak, yasal mevzuat ve kanunlara uygunluğunu ve rekabetçi politikasını devam ettirebilmek için ISO IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim sistemini  uygulamaktadır.  Bu sistem ile müşteri memnuniyeti, müşteri ve müşteri bilgisi gizliliği, verilerin bütünlüğünün korunması ve ihtiyaç duyulduğunda bilgiye erişilmesi hedeflenmiş ve müşterilerimize en üst seviyede gizlilik ve güvenilirliği  taahüt etmiştir. 

ISO 10002


Müşteri Memnuniyeti 

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı benimseyen EGEBİLTEK' in müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz. Egebiltek  müşteri memnuniyeti temeline dayandırdığı çalışma felsefesini ve bu esasa göre şekillendirdiği iş süreçlerini, ISO 10002 belgesini alarak uluslararası standartlarında taçlandırmış oldu.

OHSAS 18001


İş Sağlığı ve Güvenliği 

 

EGEBİLTEK olarak benimsemiş olduğumuz İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası, insana ve içinde yaşadığı çalışma ortamına duyulan saygıya dayanmaktadır. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı temin etmek üzere, herkes kendi yetki sınırları içinde gerekeni yapmakla yükümlüdür. Egebiltek' de ; OHSAS 18001 Standardını etkin bir şekilde uygulamak, İş Sağlığı ve Güvenliği konuları hakkındaki ferdi sorumluluk bilincini oluşturmak ve geliştirmek için eğitim vazgeçilmezdir.


Kalite Belgelerimiz

ISO 9001 : 2015

Kalite Yönetim Sistemi

 

ISO 27001 : 2013

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 10002 : 2014

Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi


OHSAH 18001 : 2007

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi