Kart yazıcısı ve kart baskısına dair tüm ihtiyaçlarınız için

10 yılı aşkın sektör tecrübemizle tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaya hazırız.

 

Kart yazıcı modelleri arasında kaybolmayın. 

Konusunda tecrübeli satış temsilcilerimiz ihtiyacınız olan en doğru ürüne sizleri yönlendirecektir.  

Aşağıda tüm yazıcılara ait detaylı bilgiler mevcuttur. Bizleri aramaktan lütfen çekinmeyin.

FARGO C50 KART YAZICI

Genel Bakış

FARGO C50

Zarif ve kompakt bir tasarıma sahip olan C50, en küçük ofis alanlarına bile sığması için kolaylık sağlıyor. Verimliliği düşünülerek tasarlanan C50, dahili Swift ID ™ yakalama yazılımı, birlikte verilen FARGO Workbench ™ tanılama programı ve yazıcıyı yüklemek için hepsi birarada yazıcı, ribon ve kart temizleme kartuşu ile birlikte gelir Kurum içi plastik kimlik kartınız hazır!

GreenCircle® Onaylı Ürün

Kuruluşlara maliyetleri düşürürken kurumsal sürdürülebilirlik girişimlerini destekleyen, yüksek performanslı, enerji açısından verimli fotoğraflı kimlik baskı çözümü sunar. HID kart yazıcılarının sürdürülebilir özellikleri, GreenCircle Certified, LLC tarafından üçüncü tarafça sertifikalandırılmıştır. Sertifika işlemi, C50 kart yazıcı için% 69'a kadar enerji tasarrufu sağladı. Uyku modu için varsayılan süre fabrika ayarı olarak beş dakikaya ayarlanmıştır ve yazıcı tasarımı geliştirmeleri, bekleme veya uyku modundayken güç tüketimini azaltır. Enerji tasarrufu, şu anda piyasada satılan benzer bir ürüne yapılan bir değerlendirmeye dayanarak hesaplanır.

 

HID FARGO C50 TAK ÇALIŞTIR

HID FARGO C50 plastik kimlik kartı yazıcı, herkesin karşılayabileceği bir fiyata basit ve güvenilir bir çözüm sunar. Tak ve çalıştır, C50 üyelik ve sadakat kartları, casino çalışan kimlikleri veya ziyaretçilere ait kimlik kartları için nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa olsun bir dakika içinde veya daha az sürede kişiselleştirilmiş plastik kimlik kartları oluşturabilir.